mobile-Atriatech

طراحی و اجرای اپلیکیشن های موبایل

 1. خانه
 2. خدمات
 3. طراحی اپلیکیشن

بررسی و تحقیق

اولین و مهمترین گام در طراحی اپلیکیشن موبایل بررسی کامل ایده و تحقیق در مورد نحوه ی فراینده های اپلیکیشن است ، اینکه جامعه ی کاربران این اپلیکیشن چه کسانی هستند و آیا از این اپلیکیشن استفاده می کنند یا خیر سوالاتی هست که همه در این مرحله پاسخ داده می شود . مهمترین قسمت در طراحی اپلیکیشن موبایل این قسمت است زیر چهار چوب کلی طراحی اپلیکیشن در این قسمت پایه گذاری میگردد آتریاتک شما در داشتن اپلیکیشن منحصر به فرد تا آخری مرحله یاری میکند

طراحی و پیاده سازی

بعد از تحقیق و بررسی اپلیکیشن موبایل ، تیم طراحی اپلیکیشن موبایل وارد عمل می شوند . با بررسی کامل امکانات و خدمات شما و همچنین جامعه ی هدف شما ، شروع به طراحی اپلیکیشن موبایل متناسب با نیازهای شما میکنند . از مهمترین فرایند های طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی کاربر پسند ، طراحی تعاملی و طراحی کاربردی سیستم است که اپلیکیشن شما را زیبا ، کارامد و منحصر به فرد می کند

امکانات قابل ارائه تحت نرم افزار های موبایل توسط آتریاتک

mobile
 • فروشگاه آنلاین

 • بانک مشاغل

 • اتوماسیون

 • مدیریت ناوگان

 • سبک زندگی

 • خود مراقبتی

 • شبکه ی اجتماعی

 • دانشگاهی و آموزشی

 • سفارش غذا

 • مجله خبری

 • مدیریت بازاریاب

 • اپلیکیشن پیک

 • سرگرمی

 • بهره وری نیروی کار

 • همکاری و کار گروهی

 • اجرایی

... طراحی اپلیکیشن موبایل و لزوم استفاده از آن ...

مشتریان بیشتر برای کسب کار شما

آمارها نشان میدهد که بیش از 46.000.000 در ایران از تلفن های هوشمند ( IOS , Android ,WindowsPhone) استفاده می کنند . این آمار بسیار خیره کننده و جالب است . شما برای معرفی برند خود با یک جامعه ی 46 میلیونی روبه رو هستید که می توانید از فرصت به نحو احسنت استفده کنید .

بازریابی خاص برای مشتریان خاص

شما از طریق طراحی اپلیکیشن موبایل برای برند خود می توانید بدون هیچ محدودیتی به معرفی محصولات و خدمات خود در تمامی حوزه های فعالیت خود بپردازید ، نظر مشتریان را داشته باشید و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوید همچنین کاربران شما به صورت 24 ساعته میتوانند از خدمات شما استفاده کرده

ارزش افزوده برای مشتریان

شما در کسب کار خود یاز دارید که تمامی مشتریان از جمله مشتریان قدیمی خود را راضی نگهداشته و آن ها را ترغیب به خرید مجدد کنید . در اپلیکیشن مویایل اختصاصی کسب کار شما ، شما مشتریان خود را آنلایز می کنید و با بررسی تاریخچه ی خرید آن ها خدماتی خاص به مشتریان قدیمی خود اراده می دهید .

برندینگ

این روز ها بیش از 80% فعالیت ها کاربران از طریق تلفن های همراه و اپلیکیشن موبایل انجام میگیرد .از پرداخت قبض تا انتقال وجه یا خرید محصول از اپلیکیشن های مختلف ، خرید کتاب آنلاین و غیره .
شما هم متوانید یکی از خدماتی باشید ، کسب کار شما می تواند جزو دها خدمات دیگر در گوشی های تلفن همراه قرار داشته باشد .

ارتباط تعاملی

مهترین بخش طراحی اپلیکیشن موبایل و داشتن یک اپلیکیشن برای کسب کار در واقع ارتباط بهتر با کاربران ، رفع مشکلات و بررسی انتقاد های سازنده ی کاربران است . با داشتن یک اپلیکیشن موبایل کامل میتوانید از طریق سیستم تیکتینگ یا پشتیبانی با کاربران خود در تماس باشید و پاسخ گویی کاملی نصب به درخواست ها و مشکلات آن ها داشته باشید .

پیشه گیری از رقبا

طراحی اپلیکیشن موبایل این امکان را به شما میدهد که به بازار بزرگی از مشتریان در سرار شهر یا استان یا حتی کشور دست پیدا کنید و این مهم باعث معرفی بهتر و بیشتر شما در جامعه ای می شود که رقبای شما هنوز در آن وارد نشده اند .
در نتیجه این عمل باعث شناخته شدن هرچه بیشتر شما در جامعه ی بزرگ کسب کار میشود .

چرا مشتریان آتریاتک را انتخاب می کنند ...

 • به روز ترین تکنولوژی

  حرفه ای ترین تیم برنامه نویسی

 • آنالیز کامل کسب کار شما

  ارائه بهترین راهکار تحت موبایل

 • قرار گرفتن در استور اصلی

  قابل رقابت با نمونه های خارجی

 • پویا بودن کامل سیستم

  قابلیت فروش محصولات و خدمات شما

 • کسب کاری 24 ساعته

  بالا بردن بهره وری سیستم کسب کار

 • ارتباط بهتر با مشتریان

  معرفی محصولات به بازار های دیگر

طراحی و پیاده سازی پروژه های شما بر روی تمام پلتفرم ها

کاربران اینترنت دارای پلتفرم های چون موبایل ، تبلت ، کامپیوتر های رو میزی ، لبتاب و یا شاید تلوزیون های هوشمند باشند . یکی از مهمترین فاکتور هایی که برای هر کسب و کار آنلاین باید در نظر گرفت این است که هر کاربر با هر دستگاهی که به اینترنت یا وبسایت و یا اپلیکیشن شما متصل می شود بتواند اطلاعات شما به درستی دریافت کند و خللی در مایش اطلاعات برای کاربر وجود نداشته باشد . تیم فنی آتریاتک با بهرگیری از تخصص خود این مهم را برای شما به ارمغان می آورند که تمامی کاربران شما در تمامی پلتفرم ها بتوانند از سرویس های شما استفاده کنند طراحی اپلیکیشن اندروید ، طراحی اپلیکیشن IOS ، طراحی اپلیکیشن ویندوز فون ، طراحی اپلیکیشن برای تلوزیون های هوشمند و وبسایت های کامل واکنش گرا تخصص ما است .

mobileAppPortfolio

سیستم ردیابی کاربر

در این سیستم ها اپلیکیشن با استفاده از جی پی اس تلفن همراه این امکان را میدهد که بتوان نزدیکترین مکان های مورد نیاز ان کاربر را به او معرفی نمود یا فاصله مبدا تا مقصد کاربر را مطلع شد . این سرویس یکی از چند سرویس مهمی است که در اکثر اپلیکیشن هایی که در مود مسیر یابی یا معرفی مکان برای کاربر طراحی شده است استفاده میشود . اگر نرم افزار مد نظر شما نیاز به اطلاعات مکانی کاربر دارد یا اگر پایه کاری شما بر اساس اطلاعات جغرافیایی ، یا مسیر یابی است حتما باید در اپلیکیشن طراحی شده این امکان قرار گبرد .

mobileAppPortfolio
mobileAppPortfolio

استفاده از موقعیت مکانی کاربران

آتریاتک از آخرین تکنولوژِی های روز دنیا مانند NFC , WIFI , BLE Beacons بهره می برد تا از بتوان محل دقیق کاربر را مشخص کرد تا بتوان به افزایش تجربه ی در فروشگاه ها ، چرداخت های بدون تماس ،سنجش مکان های داخلی و ارائه اطلاعا متنی و کوپن ها بهره برد

mobileAppPortfolio
mobileAppPortfolio

تکنولوژی های پوشیدنی

اصطلاح تکنولوژی پوشیدنی به دسته‌ای خاص از وسایل دیجیتال اطلاق نشده و می‌تواند هر نوع گجت دارای قابلیت اتصال به بدن را شامل شود، اما مواردی همچون ساعت‌ هوشمند، ردیاب‌ سلامت و همچنین هدست‌ واقعیت مجازی بیشتر نزد کاربران شناخته شده هستند. به کمک این وسایل، دنیای الکترونیک به بدن انسان متصل شده و با تغییر دادن سبک برقراری ارتباط با دستگاه‌های دیجیتال، نحوه تعامل انسان با محیط اطرافش را دگرگون می‌کنند. اپلیکیشن های این حوزه اطلاعت موجود در این گدجت ها را دریافت و آنالیز میکند و به کاربر اطلاعات مفیدی در باره ی رفتار بدن ، بازخورد و ... میدهند

mobileAppPortfolio
mobileAppPortfolio

ابزارهایی که با اینترنت کار می کنند

آتریاتک موقعیتی برای ارائه راه حل های اینترنتی از اینترنت (IoT) برای تجهیزات و لوازم کنترل شده از طریق تلفن همراه از جمله راه حل های خانگی متصل، زمان واقعی ردیابی و نظارت بر خدمات، نظارت تصویری و بسیاری دیگر است.

mobileAppPortfolio
mobileAppPortfolio

واقعیت افزوده

ما فن آوری های مورد آزمایش و آزمایش شده را در زمینه های صوتی، جریان ویدئو، داده های GPS و تشخیص ابعاد استخدام می کنیم و به طور مداوم پیشرفت هایی را در دستگاه های هوشمند مانیتور می کنیم تا برنامه های جذاب AR را پوشش دهند که اطلاعات دیجیتالی و تعامل با صحنه های واقعی را پوشش دهند.

mobileAppPortfolio