Web-Atriatech

شما اینجا هستید:

 1. خانه
 2. طراحی سایت

طراحی سایت آتریاتک

طراحی سایت سفارشی با مشاوره و درک یک راهکار دقیق نام تجاری و برند شما را بزرگتر و نتایج دیده شدن را روز به روز بیشتر می کند. طراحی وب اصلی‌ترین محور فعالیت شرکت طراحی سایت آتریاتک بوده است که تاکنون در این زمینه توانسته‌ایم کارنامه‌ای درخشان از خود به‌جا بگذاریم.ما در آتریاتک و تیم فنی‌خودمان می‌کوشیم تا راهی باشیم زیبا و مطمئن از سوی شما به بازارهای هدفتان.

هر پروژه طراحی سایت حرفه ای با یک مرحله کشف و استراتژی آغاز می شود که تیم طراحی وب آن شامل : استراتژیست وب سایت ، مدیران مالی ، طراحان سایت و مدیران فنی می باشند. مصاحبه با ذینفعان پروژه سایت در مورد تمایز ارزش ، چشم انداز رقابتی و اهداف پروژه در قالب یک جدول زمانی مستند ، طرح دقیق پروژه و استراتژی وب سایت به شما ارائه می گردد. در ادامه مراحل ایجاد پروژه طراحی سایت شما را جداگانه بررسی کرده ایم.شما از طریق سیستم مدیریت مشتریان ثبت نام کرده و پس از فعال سازی می توانید تمامی مراحل را از طریق پیام کوتاه متنی ، پست الکترونیکی و سیستم مدیریت مشاهده و بررسی کنید.


مراحل طراحی و توسعه ی وب سایت در آتریاتک

1 - مرحله جمع آوری و استراتژی

 • هر پروژه طراحی سایت حرفه ای با یک مرحله جمع آوری و استراتژی آغاز می شود که تیم طراحی وب آن شامل : استراتژیست وب سایت ، مدیران مالی ، طراحان سایت و مدیران فنی می باشند. مصاحبه با ذینفعان پروژه سایت در مورد تمایز ارزش ، چشم انداز رقابتی و اهداف پروژه در قالب یک جدول زمانی مستند ، طرح دقیق پروژه و استراتژی وب سایت به شما ارائه می گردد.

3 - مدل طرح های خلاقانه که توسط طراح سایت ارائه می گردد

 • در این مرحله طراحان سایت آتریاتک آستین های خود را بالا می زنند و با استفاده از رنگ ها و طرح هایی مستنداتی را که تیم تیم UX و IA در اختیارشان قرارداده اند طراحی را شروع می کنند.در تمام مدت طراحی ما هر طرح جدید و رنگ بندی را با مشتریان در میان گذاشته تا به بهترین طراحی مطابق با میل آن ها برسیم.

5 - تضمین کیفیت و آزمایش

 • ایجاد یک سایت با کیفیت بالا و تضمین شده نیازمند ریسپانسیو بودن در تمامی دستگاه ها اعم از لپ تاپ ، دسکتاپ ، موبایل و تبلت ها و بارگذاری آن ها با سرعت بالا است.همچنین تیم آنالیز و سئو آتریاتک با در نظر گرفتن کلیه مسائل امنیتی رنک سایت شما را با استفاده از بروز ترین متد و قوانین روز به روز افزایش داده  و باعث دیده شدن شما در نتایج اولیه موتور جستجوی گوگل و بینگ می شود.

2 - مرحله تحلیل و برنامه ریزی UX و معماری اطلاعات

 • هنگامی که مشتریان ما ، ارزش تجزیه و استراتژی تحلیل کسب و کار ایجاد شده در مرحله جمع آوری و استراتژی مشاهده و بررسی کردند؛پروژه به مرحله UX (تجربه کاربری) و IA (معماری اطلاعات)، که در آن طرح سایت ، ویژگی ها، قابلیت ها، هدف یابی ورود و ماندگاری کاربر به سایت و سند مشخصاتی سایت شما منتقل می گردد.به اصلاح این مرحله طرح پروژه نامیده می شود.

4 - طراحی سایت (ریسپانسیو) واکنشگر و توسعه سمت سرور

 • سال هاست که گوگل وب سایت هایی را که در دستگاه های مختلف قابل مشاهده نیستند را با عدم نمایش آن ها در جستجو جریمه می کند.طراحی ظاهری سایت با زبان قالب HTML5 و CSS3 با بهترین شیوه و کمترین میزان کدنویسی انجام می شود تا هم در نسخه دسکتاپ و موبایل و تبلت قابل نمایش باشند.در نهایت بخش سمت سرور با استفاده از سیستم مدیریت محتوای یکپارچه که در اختیار مشتریان قرار می دهد میتوانند کلیه مطالب و عکس ها و چیدمان آن ها را در صفحات مختلف بروزرسانی کنند.

6 - راه اندازی وب سایت، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی سایت

 • پس از آزمایش در مرحله QA ، مدیر سیستم سایت را به صورت زنده بارگذاری کرده و دوباره تست های انجام شده را برای اطمینان بر روی سایت سفارشی شما همانطور که طراحی شده است انجام می دهد.در طی این دوره مدیر سیستم رفتار کاربران را برروی سایت شما آنالیز و تحلیل می کند تا بتواند نتایج بهتر را در طول زمان و بازدید های مجدد ارتقا دهد.

نحوه نگاه تیم آتریاتک به طراحی سایت

ما طراحی وب را خلاقانه و استراتژیک می بینیم. هر وب سایتی را که ایجاد می کنیم، هر عنصر و ویژگی که برای شما طراحی خواهد شد، نه تنها باید خیره کننده باشد بلکه باید هدفمند نیز باشد.خواهید دید که راهکار تیم تخصصی برنامه نویسی و طراحی سایت آتریاتک چگونه کسب و کار و برند شما را فضای آنلاین تغییر می دهد.

محتوا (Content)

برای برتری در میان دیگر رقبا ، شما نیاز به ارائه محتوای در خصوص در کسب و کار خود در وب سایت برای معرفی و فروش بهتر آن ها نیاز دارید.

طراحی سایت که شامل محتوای قوی و تجربه کاربری استثنایی است،محتوای شما را در موتور جستجوی گوگل بهینه سازی کرده و باعث می شود رتبه بهتری در موتور جستجوی گوگل بدست آورید و دسترسی کسب و کارتان را برای مشتریان بالقوه ای که به دنبال خدمات شما هستند آسان تر می کند.

رسانه های ارزشمند (Rich Media)

یک تصویر مناسب ارزش هزاران کلمه را خواهد داشت.وقتی می خواهید یک مطلب طولانی و به ظاهر خسته کننده را بیان کنید ، اگر از یک عکس خوب استفاده کنید مشکلات ارائه شما را برطرف می کند.

تصاویر ، ویدیو ها و اینفوگرافی های موجود در صفحات وب سایت شما این امکان را می دهد که آن چه را در نظر دارید نه تنها به مخاطبانتان بگویید بلکه به آن ها نشان می دهید.اگر این محتوا را به مخاطبان در فرمت جذاب و مختصر ارائه دهید دسترسی آسان و سریع به مدل کسب و کارتان داده اید و همچنین قابل اشتراک گذاری در تمامی پلتفرهای اجتماعی و دیجیتالی است.آتریاتک به عنوان یک لابراتوار خدمات دیجیتالی با تولید رسانه ها مختلف باعث می شود نگاه کاملا جدید به طراحی سایت شما می شود و ماهیت نام تجاری شما به جایگاه واقعی اش می رساند.

هموار کردن مسیر برای رساندن مخاطب در راه هدف کسب کار شما (Compelling CTAs)

ایجاد یک مسیر و هدف برای استفاده درست از خدمات و برند شما و نشان دادن و دعوت کردن مخاطب شما به این هدف

با ایجاد محتوای جالب و رسانه های غنی شما همراه قادر خواهید بود که مخاطبتان را در مسیری که می خواهید قرار دهید و از تمامی اطلاعات و محتوای سایت مربوط به کسب و کارتان آگاه سازید و متقاعد به استفاده و مطالعه از آن ها سازید.وقتی از CTAs هوشمندانه و استراتژیک استفاده می کنید احساس رضایت مندی و طبیعی بودن کسب و کارتان را به مخاطبانتان القا می کنید.

در آتریاتک مدیر استراتژیک پروژه شما ، یک طرح برای سایت شما ایجاد می کند که در کنار سایر تلاش های دیجیتالی شما قرار می گیرد که با استفاده از آن استراتژی مخاطبانتان را در مسیر تعیین شده قرار می دهد و احساس رضایت بیشتر و هیجان بیشتری برای استفاده از برند و کسب و کارتان به آن ها می دهد.

مطالب نویسی (Blogging)

وبلاگ یک راهکار عالی برای ایجاد بحث و گفتگو در مورد کسب و کار و نام تجاری شماست.شما می توانید در بلاگ محتویاتی را که موضوعات کلیدی را در سرتاسر صنعت تان را دربر می گیرند و به شرکت شما کمک می کند تا به عنوان رهبران تفکر در بازار کارتان کمک کند پوشش دهید.

وبلاگ نویسی در مورد موضوعات کلیدی شما باعث می شود جریان بزرگی از ترافیک به سوی سایت شما هدایت شود.مطالبی که نویسنده شما در وبلاگ به اشتراک می گذارد مشتریان و بازدید کننده های ی بالقوه ی جدید را به سوی سایت و برند شما هدایت می کند و افراد بیشتری راجع به کسب و کار شما باخبر می شوند.متخصصین مدیریت محتوا در آتریاتک طی چندین جلسه راهکارهای نوشتن مطلب ، طراحی و مدیریت نوشتار را برای وبلاگ شما آموزش می دهند که به ایجاد و هدایت مخاطبان بالقوه و فروش محصول یا شناخت آن کمک خواهد کرد.

یکپارچگی شبکه های اجتماعی (Social Media Integration)

رسانه های اجتماعی باعث بوجود آمدن ارتباط بیشتر مخاطبان با محصول ، برند و مدل کسب و کار شما بیشتر از همیشه می شوند.

دسترسی به این کانال های ارتباطی به عنوان یک ضمیمه به هر طراحی سایت با وبلاگ با محتوای عالی ست.رسانه های اجتماعی به سایت شما یک فرصت خوبی می دهد تا به مدل کسب و کار خود هویت اجتماعی خود را توسعه و گسترش دهید و بسیاری از مخاطبان شما با ورود به سایت شما از برند شما لذت برده و جذب وب سایت شما می شوند.تیم های بازاریابی آنلاین ما می تواند به کمک یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی به شیوه های دیجیتال ،به منظور ایجاد یک محیط تعاملی تر و جذاب تر در کنار سایت تان با نام تجاری شما رشد قابل توجهی دهند.

طراحی موثر (Effective Design)

شما علاوه بر استانداردسازی صنعت خودتان یک وب سایت طراحی شده خواهید داشت که هویت تجاری شما را انعکاس می کند.

یک طراحی سایت موثر ماهیت منحصر به فرد یک نام تجاری را نشان می دهد و آن را در مقابل سایر رقبای موجود در صنعت تان قرار می دهد.جزئیات مربوط به محصولات و خدماتی که ارائه می دهید، اطلاعات تماس و دستورالعمل های کامل تهیه مراحل خرید را باید در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید.ارائه این موارد برای شناختن شرکت شما، به مشتریان بالقوه تمام اطلاعاتی را که لازم است برای راحتی ارتباط و اطمینان به شما نیاز است را در اختیارشان می گذارد.در آتریاتک تلاش ما بر این است که نام تجاری شما را بر اساس رفتار کاربرانی که در پشت این نام تجاری قرار دارند ببینیم و متناسب با این نتایج بتوانیم وب سایت شما را آنلاین و بروز نگهداری و پشتیبانی کنیم تا به کسب و کار شما رشد قابل توجهی در دنیای دیجیتال مارکتینگ بدهیم.

طراحی ریسپانسیو و واکنشگر (Responsive Design)

با افزایش محبوبیت دستگاه های تلفن همراه اهمیت طراحی سایت سازگار با تمامی سیستم عامل ها ضرروی می باشد.

طبیعتا شما می خواهید هر بازدید کننده ای بتواند در هر جایی و با هر وسیله ای سایت شما را مشاهده و با اهداف و ساسیت های شما در سایت شروع به فعالیت کند.اینکه مطمئن شوید بعد از طراحی سایت شما قابل مشاهده در نسخه رومیزی (دستکتاپ) ، لپ تاپ ، تلفن های همراه و تبلت و تمامی فرمت ها قابل مشاهده می باشد نباید نادیده گرفته شود.این کار نه تنها به نام تجاری شما ارزش بیشتر از نگاه تجاری می دهد بلکه باعث تعامل بیشتر با کاربران می شود.

تضمین کیفیت و قابل استفاده بودن (Quality Assurance & Usability)

در پایان کار مهم ترین جنبه یک طراحی سایت این است که به زبان ساده کار کند و سایت شما نیاز دارد که درست و پایدار آنلاین و بروز باشد و کارکرد مناسبی داشته باشد.

اگر بازدیدکننده ای پس از ورود به سایت شما از کارکرد آن راضی نباشد خیلی ساده از سایت شما خرج می شوند.توسعه دهندگان ما در آتریاتک رفتار و کیفیت هر سایتی را که ساخته و طراحی می شود را بررسی و آزمایش می کنند و سریعا تغییراتی را برای رفع مشکل احتمالی در طراحی سایت به وجود آوردند.این یک تضمین و تجربه بدون دردسر برای مشتریان ما و جذب کاربران آن هاست.

بروزترین تکنولوژی ها در طراحی سایت آتریاتک

طراحی سایت با فریمورک angularjs
طراحي سايت با CodeIgniter
طراحی سایت ریسپانسیو(واکنش گرا)
جاوا اسکریپت نسخه جدید ES6
طراحی سایت ریسپانسیو حرفه ای با html5
برنامه نویسی نود جی اس (Node.js)
طراحي سايت با PHP
طراحی سایت با React.js
کاربرد LESS & SASS در طراحی وب سایت
SQL آموزش - آموزش صفر تا صد SQL Server
آموزش TypeScript

خدماتی که از بستر وب به مشتریان میدهیم

1
سایت صنعتی
2
طراحی سایت شرکتی
3
سایت کلینیک
4
سایت فروشگاهی
5
سایت آموزشگاه
6
سفارش آنلاین غذا
7
سایت خبری
8
چاپ آنلاین

طراحی سایت شرکتی

 • وب سایت شرکت های نفتی
 • وب سایت شخصی
 • وب سایت شرکت های ساختمانی
 • وب سایت املاک
 • و ...
اطلاعات بیشتر و سفارش محصول

وب سایت های آموزشی و آموزشگاهی

 • آزمون آنلاین
 • وب سایت آموزشگاه ها
 • وب سایت فروش محصولات ویدیوی و آموزشی
 • و ...
اطلاعات بیشتر و سفارش محصول

سایت فروشگاهی

 • فروشگاه آنلاین
 • فروش عمده ی محصولات
 • فروشگاه B2B
 • فروشگاه B2C
 • وب سایت فروش لوازم دست دو
 • و ...
اطلاعات بیشتر و سفارش محصول

وب سایت های کلینیک و مراکز پزشکی

 • طراحی وب سایت کلینیک زیبایی
 • طراحی وب سایت کلینیک دندان پزشکی
 • و ....
اطلاعات بیشتر و سفارش محصول

سایت صنعتی

 • طرحی وب سایت شرکت های بال ، بالان صنعت و فرابرد
 • قابلیت قرار دادن نمونه کارها, پروژها و کاتالوگ برای مشتریان
 • امکان طراحی به صورت چند زبانه
اطلاعات بیشتر و سفارش محصول

سفارش آنلاین غذا

 • وب سایت بیرون بر و فست فود
 • وب سایت تهیه غذا
 • ساخت پیتزا و فست فود به صورت آنلاین
 • و...
اطلاعات بیشتر و سفارش محصول

سایت خبری

 • طراحی قالب برای ورد پرس خبری
 • طراحی اختصاصی سایت خبری
 • افزایش رتبه و رنک سایت های خبری
 • و...
اطلاعات بیشتر و سفارش محصول

چاپ آنلاین

 • فروشگاه طرح
 • طراحی آنلاین طرح
 • فروش کارت ویزیت و هدایای تبلیغاتی
 • و ...
اطلاعات بیشتر و سفارش محصول

چرا طراحی سایت آتریاتک بهترین گزینه است .

طراحی سایت ارزان
 • بهینه شده برای تمام پلتفرم ها ( موبایل ، تبلت ، دسکتاپ )
 • زیر ساخت کاملا بهینه برای موتور های جست جو
 • دیتا بیس های کاملا نرمال و بهینه
 • استفاده 95 درصدی از کد به جای استفاده از تصویر در قالب سایت
 • استفاده از کمترین کتاب خانه ها برای تسریع عملکرد سایت
 • استفاده از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا
 • و ...

شماره دفتر تهران : 02128426654

شماره دفتر فنی (شیراز) : 0232358797

مشاوره از طریق تلگرام - 09387154080 @AtriaTech

لینک های مرتبط : طراحی سایت در تهران طراحی سایت در شیراز بهینه سازی سایت طراحی اپلیکیشن