blog-Atriatech
طراحی سایت در شیراز | آتریاتک
  1. خانه
  2. صفحه ی فرود

طراحی سایت در شیراز توسط تیم متخصص آتریاتک

طراحی سایت در شیراز یکی از اصلی‌ترین محور فعالیت گروه فنی آتریاتک است که تا کنون در این زمینه توانسته‌ایم کارنامه‌ای درخشان از خود به‌جا بگذاریم. ما در آتریاتک و تیم فنی‌خودمان می‌کوشیم تا راهی باشیم زیبا و مطمئن از سوی شما به بازارهای هدفتان. سایت‌های طراحی شده آتریاتک بر پایه استانداردهای اصول فنی طراحی سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو و سئو می‌باشد که این امکان را به شما می‌دهد تا در موتورهای جستجو بهتر دیده شوید و هرچه سریعتر بتوانید بازارهای هدف خودتان را پیدا کنید.

شرکت آتریاتک با ارائه مشاوره رایگان و پیشنهاد پکیج های متناسب با کسب و کار و هزینه ی شما بهترین وب سایت در زمینه کاری شما را به شما ارائه میدهد . ما در آتریاتک با ارائه یک وب سایت حرفه ای و کامل ، طعم داشتن یک وب سایت حرفه ای را میدهیم . نمونه کار های ما در زمینه های مختلف نشان دهنده ی کیفیت و تظمین کار ما است .

طراحی سایت در شیراز

همچنین تیم ما بعد از طراحی سایت شما را در امر پشتیبانی و بهینه کردن وب سایت و حتی ارتقاع وب سایت یاری می کنند . تیم ما همچنین شما را در ورود اطلاعات اولیه ، راه اندازی شبکه های اجتماعی و تمامی فعالیت هایی که مربوط به وب سایت یا تجارت الکترونیک می باشد شما را یاری می کنند .

سرویس های آتریاتک در شیراز

طراحی واکنش گرا
و MobileFrindly

سرویس های آتریاتک در شیراز

کاملا بیهنه شده برای
موتور های جستجو

سرویس های آتریاتک در شیراز

سرعت بالا در لود و
بارگذاری صفحات

سرویس های آتریاتک در شیراز

پشتیبانی 7 روزه و
24 ساعته

سرویس های آتریاتک در شیراز

امکان ارتقاع و آپدیت
سایت ها

سرویس های آتریاتک در شیراز

کاملا امن و سیکیور شده


طراحی سایت در شیراز

چرا ما باید به طراحی وبسایت خود اهمیت بدیهم ؟

در دنیای امروز وب سایت درگاه ارتباطی هر شغل و پیشه با دنیای روز و بازارش به حساب می‌آید. حتی روزنامه‌ها‌، رادیو، تلوزیون، بازار و همه چیز به دنیای اینترنت آمده‌اند و مجازی شده‌اند. حالا دیگر یک سایت با طراحی خوب همچون مغازه‌ای در بهترین نقطه بازار است. شما هرچه طراحی وب سایت بهتری داشته باشید می‌تواند برای مشتریان‌تان جذاب‌تر باشد و همزمان با بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو SEO ) می‌توانید مغازه‌ای شلوغتر و یا همان افزایش بازدید سایت داشته باشید.

در ویدیو بالا نشان داده می شود چرا یک سازمان یا شرکت به یک وب سایت معتبر و حرفه ای نیاز دارد . مقالات و نتایج نشان داده که تا چند سال آینده تمام کسب کار های سنتی نظیر فروشگاه ها، کتاب فروشی ها ، فروش موبایل و کامپیوتر به دلیل گسترش اینترنت و استفاده آنلاین مردم از تمام خدمات از بین میروند . کسب کار های سنتی به دلیل فورش محدود سود زیادی بر روی اجناس خود می کشند ولی وب سایت های آنلاین فروشگاهی به دلیل گستردگی و بودن مشتری و سود کم ، فروش بیشتری دارند و به دلیل سهولت در خرید و انتخاب راحتر و بهتر بودن از نظر قیمت برای کاربران ، تمامی کاربران را به خود جلب میکنند . پس اگر شما هم میخواهید از این قافله جا نمانید ، هرچه سریعتر وب سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید . سرمایه گزاری در کسب کار خود را هزینه کردن تلقی نکند .

چرا آتریاتک و طراحی سایت در شیراز

  • کارنامه ای از بهترین سایت دنیای وب و اپلیکیشن‌های بی‌نظیر
  • جلب رضایت صدها مشتری فعال در عرصه های مختلف کاری
  • ارائه مجموعه کامل و هماهنگ خدمات طراحی سایت، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی و …
  • استفاده از بروزترین تکنولوژی های روز دنیای وب و موبایل
  • طراحی اپلیکشن برای تمام پلتفورم ها ( Windows Android IOS )
  • بیش از ۴۰۰ نمونه کار در زمینه های طراحی سایت ،‌ اپلیکیشن و سیو

تکنولوژی هایی که ما از آن ها استفاده میکنیم

تکنولوژی های آتریاتک
تکنولوژی های آتریاتک
تکنولوژی های آتریاتک
تکنولوژی های آتریاتک
تکنولوژی های آتریاتک
تکنولوژی های آتریاتک
تکنولوژی های آتریاتک
تکنولوژی های آتریاتک
تکنولوژی های آتریاتک
تکنولوژی های آتریاتک

طراحی وب سایت در شیراز به سلیقه شیرازی‌ ها

آنچه ما در آتریاتک دنبال می‌کنیم طراحی سایت بر اساس سلیقه مشتریان و بازارهای هدف است. در این راستای بی‌شک بهترین راه حل طراحی سایت به سلیقه شیرازی‌‌ ها است زیرا معتقدیم طراحی و اجرا باید بر اساس نظر کارفرما بازار هدفش از صفر تا صد اجرا شود و در این مسیر کارشناسان ما تمام تلاشان را خواهند که شما تجربه خوبی از طراحی وب‌سایتان در شیراز به همراه آتریاتک داشته باشید.همچنین ب سایت های شما را در کلمات و عبارت شغلی خودتان بهینه میکنیم تا مشتریان بیشتری از سایت شما بازدید کنند و رونق به کسب و کار شما دهند . 100% از کسب و کار هایی که ما برای آن ها بهینه سازی کرده ایم از وب سایت خود پاسخ مثبت گرفتند و باعث رونق بیشتر و معرفی آن ها به تمام شیرازی ها شده است .

آتریاتک شرکتی است که در آن مشتریان بازگشتی وجود دارد و بیتشر مشتریان ما از طریق تعریف و معرفی مشتریان قبلی ما به دست آمده اند . آیا دیگر شرکت های طراحی نیز چنین هستند !!! تیم فنی ما همیشه در حال به روز رسانی اطلاعات و دانش خود در زمینه طراحی وب سایت و تولید نرم افزار است و می توانیم به شما این اطمینان را بدیهم که محصول دریافتی شما از آخرین استاندارد های روز جهانی دنیا برخوردار است .

تماس با آتریاتک

خیابان لطفعلی خان زند حیابان شهید حجری ساختمان امیر رضا ط 4 واحد 15

دفتر شیراز : 07132358797

پست الکترونیک : info[at]atriatech[dot]ir


به این مطلب امتیاز دهید

    268 رای