طراحی سایت

طراحی سایت سفارشی با مشاوره و درک یک راهکار دقیق نام تجاری و برند شما را بزرگتر و نتایج دیده شدن را روز به روز بیشتر می کند. طراحی وب اصلی‌ترین محور فعالیت شرکت طراحی سایت آتریاتک بوده است که تاکنون در این زمینه توانسته‌ایم کارنامه‌ای درخشان از خود به‌جا بگذاریم.ما در آتریاتک و تیم فنی‌خودمان می‌کوشیم تا راهی باشیم زیبا و مطمئن از سوی شما به بازارهای هدفتان.

هر پروژه طراحی سایت حرفه ای با یک مرحله کشف و استراتژی آغاز می شود که تیم طراحی وب آن شامل : استراتژیست وب سایت ، مدیران مالی ، طراحان سایت و مدیران فنی می باشند. مصاحبه با ذینفعان پروژه سایت در مورد تمایز ارزش ، چشم انداز رقابتی و اهداف پروژه در قالب یک جدول زمانی مستند ، طرح دقیق پروژه و استراتژی وب سایت به شما ارائه می گردد. در ادامه مراحل ایجاد پروژه طراحی سایت شما را جداگانه بررسی کرده ایم.شما از طریق سیستم مدیریت مشتریان ثبت نام کرده و پس از فعال سازی می توانید تمامی مراحل را از طریق پیام کوتاه متنی ، پست الکترونیکی و سیستم مدیریت مشاهده و بررسی کنید.

مرحله جمع آوری و استراتژی

هر پروژه طراحی سایت حرفه ای با یک مرحله جمع آوری و استراتژی آغاز می شود که تیم طراحی وب آن شامل : استراتژیست وب سایت ، مدیران مالی ، طراحان سایت و مدیران فنی می باشند. مصاحبه با ذینفعان پروژه سایت در مورد تمایز ارزش ، چشم انداز رقابتی و اهداف پروژه در قالب یک جدول زمانی مستند ، طرح دقیق پروژه و استراتژی وب سایت به شما ارائه می گردد.
Direction Arrows
مرحله 1

مرحله تحلیل و برنامه ریزی UX و معماری اطلاعات

هنگامی که مشتریان ما ، ارزش تجزیه و استراتژی تحلیل کسب و کار ایجاد شده در مرحله جمع آوری و استراتژی مشاهده و بررسی کردند؛پروژه به مرحله UX (تجربه کاربری) و IA (معماری اطلاعات)، که در آن طرح سایت ، ویژگی ها، قابلیت ها، هدف یابی ورود و ماندگاری کاربر به سایت و سند مشخصاتی سایت شما منتقل می گردد.به اصلاح این مرحله طرح پروژه نامیده می شود.
Direction Arrows
مرحله 2

طرح های خلاقانه

در این مرحله طراحان سایت آتریاتک آستین های خود را بالا می زنند و با استفاده از رنگ ها و طرح هایی مستنداتی را که تیم تیم UX و IA در اختیارشان قرارداده اند طراحی را شروع می کنند.در تمام مدت طراحی ما هر طرح جدید و رنگ بندی را با مشتریان در میان گذاشته تا به بهترین طراحی مطابق با میل آن ها برسیم.
Direction Arrows
مرحله 3

طراحی سایت (ریسپانسیو)

سال هاست که گوگل وب سایت هایی را که در دستگاه های مختلف قابل مشاهده نیستند را با عدم نمایش آن ها در جستجو جریمه می کند.طراحی ظاهری سایت با زبان قالب HTML5 و CSS3 با بهترین شیوه و کمترین میزان کدنویسی انجام می شود تا هم در نسخه دسکتاپ و موبایل و تبلت قابل نمایش باشند.در نهایت بخش سمت سرور با استفاده از سیستم مدیریت محتوای یکپارچه که در اختیار مشتریان قرار می دهد میتوانند کلیه مطالب و عکس ها و چیدمان آن ها را در صفحات مختلف بروزرسانی کنند.
Direction Arrows
مرحله 4

تضمین کیفیت و آزمایش

ایجاد یک سایت با کیفیت بالا و تضمین شده نیازمند ریسپانسیو بودن در تمامی دستگاه ها اعم از لپ تاپ ، دسکتاپ ، موبایل و تبلت ها و بارگذاری آن ها با سرعت بالا است.همچنین تیم آنالیز و سئو آتریاتک با در نظر گرفتن کلیه مسائل امنیتی رنک سایت شما را با استفاده از بروز ترین متد و قوانین روز به روز افزایش داده و باعث دیده شدن شما در نتایج اولیه موتور جستجوی گوگل و بینگ می شود.
Direction Arrows
مرحله 5

راه اندازی وب سایت، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی سایت

پس از آزمایش در مرحله QA ، مدیر سیستم سایت را به صورت زنده بارگذاری کرده و دوباره تست های انجام شده را برای اطمینان بر روی سایت سفارشی شما همانطور که طراحی شده است انجام می دهد.در طی این دوره مدیر سیستم رفتار کاربران را برروی سایت شما آنالیز و تحلیل می کند تا بتواند نتایج بهتر را در طول زمان و بازدید های مجدد ارتقا دهد.
Direction Arrows
مرحله 6