فست فود زنجیره­ای ایران برگر در سال 1393 در شیراز ؛ شهر راز  تاسیس شد . راه اندازی اولین شعبه واقع در خیابان نیایش ، با استقبال بسیار زیاد همشهریان عزیز مواجه گشت . این استقبال ، حمایت و اعتماد به مجموعه  بعلاوه توانایی­های خود و در سر داشتن آینده­ای روشن تر ، انگیزه توسعه کسب و کار این مجموعه نو پا گردید .

ایران برگر برای ایجاد یک فست فود زنجیره­ای محبوب، کارآمد ، موفق و مشتری­مدار، فرآیند توسعه شعب خود را به شکلی دقیق ، با بهره­گیری از تجارب اساتید کار ، مشاوران برجسته صنعت غذا و بازاریابی به صورت  تدریجی طی کرده است ؛ که نتیجه بهره­گیری از این تجارب و اصول علمی، مدرن و برنامه ریزی دقیق و آشنایی با بازار فروش ، پیاده سازی یک مجموعه منسجم با بیش از 30 شعبه در اقصی­نقاط ایران گردیده و به علت دارا بودن یک سیستم یکپارچه، نیروی کار متخصص و همکاری با افراد پویا ،فعال ، جویای کار، با­هدف به افزایش تعداد شعب این مجموعه در تمامی شهر های ایران و اشتغال زایی برای تعداد جوانان بیشتری خواهد بود .

 مجموعه ایران برگر همواره درصدد تحقق هدف خود ؛ یعنی  دارا بودن جایگاه و انتخاب اول در میان مشتریان بوده  است که این هدف با برنامه ریزی دقیق ،استفاده از بهترین متریال موجود در بازار ، نیروی انسانی خبره ، فضای رستورانی دوستانه و دلچسب ، نظارت تیم بازرسی در زمینه های مختلف جهت ارتقا سطح خدمات ، تیم قوی CRM با تعاملی دوستانه با مشتریان که بزرگ ترین سرمایه هر برند است ؛ اعطای  نمایندگی  در جهت افزایش تعداد شعب به 50 عدد شعبه در برنامه کاری سال 1402 در سراسر ایران و همکاری با برندهای مطرح را  در پیش گرفته است؛ لذا از تمامی روش های مدرن برای برند سازی خود استفاده کرده است.

 

نام پروژهایران برگر
سال تاسیس1393
وب سایتhttps://iranburger.delivery